12 422 16 55

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Aktualności

X Konferencja Zaburzeń Osobowości " Przekraczając granice" organizowana przez SKN "Dialog"

2024-04-02

Przekazujemy informację o X Konferencji Zaburzeń Osobowości " Przekraczając granice" organizowanej przez SKN "Dialog"

X Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

2024-03-13

Drogie Koleżanki i Koledzy,
Niezmiernie miło nam poinformować o rozpoczęciu zapisów na X Konferencję PTPPd, która odbędzie się w dniach 07-08.09.2024 w Hotelu Metropolo w Krakowie.

X Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej „Psychoterapeuta a metoda pracy”

2023-06-14

Hotel Qubus Kraków 9 września 2023

Drogie Koleżanki i Koledzy,
z przyjemnością zapraszamy Was na Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w dniu 9 września 2023 roku.

NOWY TERMIN KONSULTACJI DOTYCZĄCYCH ROZPORZĄDZENIA MINISTERSTWA ZDROWIA O SPECJALIZACJI W ZAKRESIE PSYCHOTERAPII

2022-12-01

Szanowni Państwo,

Konsultacje publiczne projektu rozporządzenia wprowadzającego specjalizację psychoterapii (MZ 1416) zostały przedłużone do 15.12.2022.

Stanowisko PTPPd w sprawie projektu rozporządzenia o specjalizacji w zakresie psychoterapii

2022-11-25

Szanowni Państwo,

W związku z toczącą się dyskusją i trwającymi konsultacjami społecznymi w sprawie projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie specjalizacji psychoterapeuty Zarząd Główny wraz z Radą Programową podtrzymują decyzję o odrzuceniu propozycji w całości.

Poniżej prezentujemy nasze zastrzeżenia ujęte w kilka podstawowych punktów.

Oświadczenie Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej dotyczące IX Konferencji PTPPd „Psychoterapia psychodynamiczna w czasie przemian”.

2022-07-29

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej jest towarzystwem naukowym, skupiającym psychoterapeutów z różnych środowisk terapeutycznych, począwszy od szpitali psychiatrycznych, poprzez poradnie zdrowia psychicznego, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, na prywatnych gabinetach kończąc. PTPPd dba o utrzymanie merytorycznej dyskusji, organizuje konferencje od wielu lat i stara się umożliwiać pogłębianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej psychoterapii, leczenia oraz wsparcia osób chorych i zaburzonych, będących w kryzysie życiowym czy rozwojowym.

Ogloszenie dot. IX Konferencji PTPPd

2022-06-28

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie Konferencją i wynikające z tego obciążenie systemu rejestracji, które wystąpiło w ostatnim czasie, Zarząd Główny PTPPd podjął decyzję o przedłużeniu terminu zapisów z niższą opłatą do dnia 21 lipca 2022.

Program Konferencji oraz rejestracja: https://konferencja.ptppd.pl

Pozdrawiamy i do zobaczenia we wrześniu
Komitet Organizacyjny Konferencji

Pribor

2022-06-15

Każdego roku Łódzki Oddział PTPPd organizuje spotkania wyjazdowe. W tym roku byliśmy w Priborze, rodzinnym mieście Zygmunta Freuda. Przyszedł na świat w pokoju na drugim piętrze ( dwa okna z lewej strony).

IX Konferencji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

2022-02-07

Drogie Koleżanki,
Drodzy Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w IX Konferencji Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, która odbędzie się 10-11 września 2022 roku, w hotelu Metropolo w Krakowie.

XV lecie PTPPd

2022-01-10

W sobotę, 27 listopada, w hotelu Qubus w Krakowie odbyło się spotkanie, na które przybyło około 170 osób. Świętowaliśmy piętnastą rocznicę powstania Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Mamy nadzieję, że już stałym zwyczajem Towarzystawa będą, organizowane co pięć lat, jubileuszowe spotkania, na których będziemy mogli cieszyć się wspólnym dorobkiem.